WwW.ViNi-Dj.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.ViNi-Dj.Tk

Muzik 24/7
 
ForumForum  tek djradiotek djradio  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ina e “Big Brother” Se kam problem qe Poli eshte me i vogel, dashuria ska moshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dj_Vini
Admin
Admin



Numri i postimeve : 95
Registration date : 10/09/2008

Ina e “Big Brother” Se kam problem qe Poli eshte me i vogel, dashuria ska moshe Empty
MesazhTitulli: Ina e “Big Brother” Se kam problem qe Poli eshte me i vogel, dashuria ska moshe   Ina e “Big Brother” Se kam problem qe Poli eshte me i vogel, dashuria ska moshe Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 5:51 pm

Mund te na tregosh si hyre ne Big Brother?

Ishte nje deshire e imja, pasi fitova te gjitha audicionit, u bera pjese e atij show.

Ina e “Big Brother” Se kam problem qe Poli eshte me i vogel, dashuria ska moshe Normal24
Gjate kohes qe ke qene brenda ke pasur konflikte me nje nga banoret e shtepise.Shprehej qe nuk te pelqente, deri kur arriti te thoshte ne konfesional se, “une mund ta rrotulloja inen si te dua” dhe “ajo eshte shume acaruese nuk e di per cfare e mbajne ende ne shtepi”… sa e sulmuar je ndjere nga kjo e fundit?

E kam degjuar kete fraze pas daljes time nga shtepia dhe kam qeshur, nga vete fakti qe eshte thene nga Ilda.Askush nuk mund tme rrutulloj mua si te doje dhe aq me pak ajo.

Cilet nga banoret te kane zhgenjyer me shume brenda?

Ka pasur disa po nuk me pelqen te permend emra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://vini-dj.4umer.com
 
Ina e “Big Brother” Se kam problem qe Poli eshte me i vogel, dashuria ska moshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Big Brother
» Ina & Poli bejn dashuri ne Hotel..
» Shikoni se cbehet me vipat tone nje nga keta eshte Big Mama

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.ViNi-Dj.Tk :: Argėtim :: Thashetheme-
Kėrce tek: